Nenumaldomai artėja jau tradicija tapęs Rūdiškių muzikos mokyklos organizuojamas festivalis „Muzikos žaismas 2026″, kuris šiemet suburs daugiau nei 60 dalyvių iš Vilniaus, Grigiškių, Elektrėnų, Naujosios Vilnios, Trakų, Jašiūnų bei Rūdiškių muzikos mokyklų. Klausytojus džiugins beveik 40 skirtingo charakterio, stilistikos, meistriškumo ir artistiškumo pasirodymų, todėl visus kviečiame balandžio 23-iąją, 16 val. į Rūdiškių kultūros centro salę atvykti pasidžiaugti jaunaisiais talentais ir jų darbu.
