Koncertas – egzaminas Onuškyje

Gegužės 25 dieną, Rūdiškių muzikos mokyklos, Onuškio padalinio mokiniai  ir jų mokytoja Laima Žilionienė surengė koncertą -egzaminą ,,Ant muzikos sparnų”.

Šiandien girdėjome muziką, kuri kūrė spalvas. Matėme tas spalvas, išjaustas mažųjų muzikantų paveiksluose, klausantis įvairių epochų  ir stilių muziką, akyse ir mintyse kiekvienas susikūrė savo spalvotus vaizdinius.

Dėkojame mokytojai Laimai už mokinių paruošimą ir mokiniams už jūsų drąsą lipant į sceną.

Pučiamųjų instrumentų festivalis „Muzika pučia”!

Kaune skambėjo pučiamųjų muzika!

Gegužės 22-ąją Kauno gimtadienio šventėje dalyvavo jungtinis pučiamųjų orkestrų kolektyvas – „VALERY-BRASS“ (vad. Aleksandras Šamaninas), Paberžės „VERDENĖS BRASS“ (vad. Tadas Šileika) bei Juodšilių „ŠILAS“ (vad. Saulius Balsys). Orkestrai kartu pasirodė festivalyje „Muzika pučia” ir dovanojo miestui išskirtinę muzikinę nuotaiką.

Džiaugiamės galėję tapti šios gražios šventės dalimi ir savo muzika pasveikinti Kauną gimtadienio proga!

Nuoširdžiai dėkojame už kvietimą kompozitorei zitai Bružaitei bei „Kauno Santakai“ už šiltą priėmimą ir puikiai organizuotą renginį.

Sėkmė nuotoliniame konkurse „Muzika@“ Kaune!

Gegužės 22-ąją, VII Respublikiniame jaunųjų muzikantų konkurse „Muzika@“, kurį oganizavo Kauno 1-oji muzikos mokykla, mūsų mokyklos mokiniai Lukas Striška, Justas Abaravičius ir Julius Abaravičius pasiekė puikių rezultatų ir pelnė aukščiausius įvertinimus. Konkurse jaunieji atlikėjai iš įvairių Lietuvos miestų demonstravo savo muzikinius gebėjimus, kūrybiškumą ir sceninę kultūrą.


Didžiuojamės mūsų mokinių pasiekimais:

• Justas Abaravičius – I vieta (solisto kategorija A3);
• Lukas Striška – I vieta (solisto kategorija A5);
• Lukas Striška ir Julius Abaravičius – I vieta (ansamblių kategorija B3).

Mokinius konkursui parengė mokytojas Tautvydas Malūkas.

XIV Broniaus Jonušo vardo pučiamųjų instrumentų festivalis-konkursas

Su dideliu džiaugsmu dalinamės, kad Rūdiškių muzikos mokyklos mokinių pučiamųjų instrumentų orkestras „VALERY-BRASS“ dalyvavo XIV Broniaus Jonušo vardo pučiamųjų instrumentų festivalyje-konkurse!
Tai buvo nuostabi muzikinė šventė, subūrusi talentingus pučiamųjų instrumentų orkestrus, ansamblius ir atlikėjus iš visos Lietuvos. Dėkojame organizatoriams už šiltą priėmimą, o klausytojams – už palaikymą ir aplodismentus!
Didžiuojamės galėdami būti šio gražaus muzikinio renginio dalimi, dėkojame organizatoriams už šiltą priėmimą, o orkestro vadovui Aleksandrui Šamaninui už puikų mokinių paruošimą.