Gegužės 25 dieną, Rūdiškių muzikos mokyklos, Onuškio padalinio mokiniai ir jų mokytoja Laima Žilionienė surengė koncertą -egzaminą ,,Ant muzikos sparnų”.
Šiandien girdėjome muziką, kuri kūrė spalvas. Matėme tas spalvas, išjaustas mažųjų muzikantų paveiksluose, klausantis įvairių epochų ir stilių muziką, akyse ir mintyse kiekvienas susikūrė savo spalvotus vaizdinius.
Dėkojame mokytojai Laimai už mokinių paruošimą ir mokiniams už jūsų drąsą lipant į sceną.
































