„MCC Palanga 2020“ A kategorijos laimėtojas – trimito specialybės mokytojas Rimvydas Stanaitis

Paaiškėjo pirmą kartą rengiamo naujų kūrinių pučiamųjų orkestrams kūrybinio konkurso „MCC Palanga 2020“ laimėtojai ir paskatinamųjų premijų laureatai, kuriame dalyvavo ir Rūdiškių muzikos mokyklos mokytojas Rimvydas Stanaitis!

Konkursas „MCC Palanga“ 2020-aisiais surengtas neatsitiktinai. Jis tarsi įžangą į visai mūsų šaliai svarbius ateinančius metus - 2021-ųjų kovo 30 dieną sukaks 100 metų, kai Palangos kurortas ir dalis Latvijai priklausiusio Baltijos pajūrio ruožo, buvo grąžinti Lietuvai. Todėl ir konkursui pateiktos kompozicijos paskirtos Palangai, jos istorijoms, padavimams ir legendoms.

Tarptautinės vertinimo komisijos sprendimu konkurso A kategorijoje laimėtoju pripažintas kompozitoriaus Rimvydo Stanaičio kūrinys „Vaidilutės šokis“. Jam atitenka laimėtojo sertifikatas ir 500 eurų piniginė premija.

Sveikiname kompozitorių, Rūdiškių muzikos mokyklos mokitoją, kuris buvo vesrtintas tarptautinės komisijos narių: Jan de Haan (Nyderlandų Karalytė), Oliver Waespi, (Šveicarija) ir Kaziui Daugėlai (Lietuva).

Rūdiškių muzikos mokyklos informacija