SVARBI INFORMACIJA!!!

Prašome, Trakų r. Rūdiškių muzikos mokyklos, mokinių tėvų (globėjų, rūpintojų),  nustačius  vaikui COVID-19 ligą (koronaviruso infekciją), apie susirgimą informuoti mokyklos administraciją telefonu (8528) 57576 .

Šeima, bendradarbiaudama su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru prie Sveikatos apsaugos ministerijos, siekiant nustatyti sąlytį turėjusius asmenis, turėtų informuoti, kad vaikas mokosi ir Trakų r. Rūdiškių muzikos mokykloje bei nurodyti tą patį kontaktinį tel. Nr. (8528) 57576)

Atkreipiame dėmesį, kad vaikas po turėto didelės rizikos sąlyčio su asmeniu, kuriam patvirtinta COVID-19 liga, 10 dienų neturėtų dalyvauti Trakų r. Rūdiškių muzikos mokyklos  ugdymo procese ir veiklose kontaktiniu būdu (COVID-19 ligos inkubacinis laikotarpis yra ilgas, teigiamas testas gali būti nustatytas bet kuriuo metu 10 dienų laikotarpiu po kontakto). Pamokos vyks nuotoliniu būdu. Tuo siekiama išvengti infekcijos išplitimo mūsų ir kitose įstaigose, nes mūsų mokyklą lanko vaikai iš daugelio  mokyklų.

SVARBU ŽINOTI: izoliacija po turėto sąlyčio netaikoma vakcinuotiems ir persirgusiems asmenims (ne daugiau nei prieš 210 dienų gavusiems teigiamą PGR ar greitojo antigeno testo rezultatą arba turintiems ne daugiau ne daugiau kaip prieš 60 dienų gautą teigiamą serologinio antikūnų tyrimo rezultatą).