XI TARPTAUTINIS VAIKŲ IR JAUNIMO PUČIAMŲJŲ INSTRUMENTŲ SOLISTŲ IR ANSAMBLIŲ VIRTUALUS FESTIVALIS – KONKURSAS „PAVASARIO TRIMITAI 2021”

XI TARPTAUTINIS VAIKŲ IR JAUNIMO PUČIAMŲJŲ INSTRUMENTŲ SOLISTŲ IR ANSAMBLIŲ VIRTUALUS FESTIVALIS - KONKURSAS „PAVASARIO TRIMITAI 2021”

Konkurse kuris vyko 2021-03-31 Plungės M. Oginskio meno mokykloje dalyvavo 8 šalys: Portugalija, Rumunija, Estija, Latvija, Baltarusija, Ukraina, Rusija ir Lietuva.

Viso dalyvavo 210 atlikėjų. 9 Ansambliai ir 174 solistai, kurie buvo skirstomi į varinių ir medinių instrumentų pogrupius ir varžėsi klasikinės, estradinės-džiazo bei šiuolaikinės muzikos kategorijose.

Varinių pučiamųjų instrumentų estradinės ir džiazo pjesės kategorijoje dalyvavo 2 Trakų r. Rūdiškių muzikos mokyklos solistai. Moksleiviai tapo laureatais. Tai Karolina Pašukytė II vietos laureatė, bei Nedas Kumparskas III vietos laureatas (mok. Aleksandras Šamaninas).

Varinių pučiamųjų instrumentų klasikos ir šiuolaikinės pjesės kategorijoje dalyvavo 3 Trakų r. Rūdiškių muzikos mokyklos solistai. Moksleiviai tapo laureatais. Tai Leonardas Šamaninas (trimitas) II vietos laureatas, Reigardas Kiseliovas (kornetas) II vietos laureatas ir Benas Krasovskis (trimitas) III vietos laureatas (mok. Rimvydas Stanaitis)
Koncertmeisterė Anastasija Šumskaitė.

Linkime sėkmės artėjančiuose konkursuose!!!

Trakų r. Rūdiškių muzikos mokyklos informacija