Mokslo metų baigiamasis koncertas

Kaip ir kasmet norime visus pakviesti pasidžiaugti mūsų mokyklos mokinių visų mokslo metų uoliu darbu, ryžtu, įdėtomis pastangomis ir pasiektu rezultatu , todėl birželio 5-ąją, 18 val. lauksime Rūdiškių kultūros centro salėje, kur kartu pasitiksime vasarą skambiais muzikos garsais!