„Muzikos žaismas 2026″

Balandžio 23 dieną Rūdiškėse vyko jau V – asis kasmetinis jaunųjų pianistų, fortepijoninių ir kamerinių ansamblių festivalis „Muzikos žaismas 2026“, subūręs gausų būrį talentingų jaunųjų atlikėjų iš Vilniaus, Grigiškių, Trakų, Rūdiškių, Vievio, Rudaminos, Elektrėnų ir net Kauno. Šis renginys tapo ne tik muzikos švente, bet ir puikia proga jauniesiems muzikantams susitikti, pasidalyti patirtimi bei įkvėpti vieniems kitus.

Festivalio programoje skambėjo įvairių epochų ir stilių kūriniai – nuo didžiųjų klasikų iki šiuolaikinių kompozicijų, filmų muzikos bei lietuvių bardų dainų instrumentuočių. Dalyviai demonstravo ne tik techninį meistriškumą, bet ir kūrybiškumą, jautrumą bei gebėjimą muzika perteikti nuotaikas ir emocijas.

Jauki ir palaikanti atmosfera leido kiekvienam atlikėjui atsiskleisti scenoje, o klausytojams – pasinerti į spalvingą muzikinę kelionę. „Muzikos žaismas 2026“ dar kartą įrodė, kad muzika jungia skirtingus miestus, patirtis ir kartas, kurdama bendrystės ir kūrybos džiaugsmą.

Dėkojame mokytojams už nuoseklų darbą, o mokiniams už drąsą ir ryžtą! Taip pat dėkojame Rūdiškių muzikos mokyklos direktoriui Aringui Šumskui už visokeriopą pagalbą, skatinimą ir palaikymą ir Rūdiškių kultūros centrui už bendradarbiavimą.

Fortepijono metodinė grupė