Džiaugsmas, pasididžiavimas ir muzikos triumfas! Mūsų mokyklos mokinys Gabrielius Romančik balandžio 10- ąją tarptautiniame konkurse „VENTUS MUSICALE 2026“ pripažintas geriausiu – jis pelnė I vietą. Ačiū, Gabrieliau, už šią dovaną mūsų mokyklai, linkime, kad ši pergalė būtų tik didžiosios muzikinės kelionės pradžia. Tegul tavo talentas skleidžiasi, o profesionalumo siekis niekada neišblėsta. Didžiuojamės tavimi ir dėkojame akompaniatorei Anastasijai Šumskaitei, o mokytojui Rimvydui Stanaičiui už nuoseklų darbą, kantrybę ir puikų mokinio paruošimą!












































